Posiadamy w swojej ofercie również vouchery podarunkowe !!

Kategoria B

Kurs podstawowy 3200 zł

Szkolenie obejmuje 30 godzin teorii oraz 30 godzin praktyki.

Wykłady odbywają się we wtorki i czwartki od 18:00-19-30 ( czas trwania szkolenia teoretycznego około 4-5 tygodni )

Po wykładach rozpisujemy się na jazdy praktyczne.

Kurs ekspresowy 4000zł

Szkolenie obejmuje 30 godzin teorii oraz 30 godzin praktyki.

Wykłady odbywają się w piątek od godziny 17 sobote i niedziele od godziny 8 (czas trwania szkolenia teoretycznego 3 dni). Jest też możliwość aby kursant zdał teorie we własnym zakresie i realizował w naszej szkole jazdy.

Kurs rozszerzony  4200zł

Szkolenie obejmuje 30 godzin teorii oraz 40 godzin praktyki.

Po wykładach rozpisujemy się na jazdy praktyczne.

Kurs po B1 2100zł

Szkolenie obejmuje 20 godzin praktyki, bez szkolenia teoretycznego

Jazdy doszkalające 110 zł/h

Zawsze umawiamy sie na conajmniej 2 godziny. Odwołanie jazdy musi nastąpić conajmniej 48 godzin przed jazdą. Za nieobecność, lub za późne odwołanie nie ma możliwości zwrotu pieniędzy za jazde. W celu umówienia się na jazdy prosimy o przyjście do biura opłacenie jazdy. Biuro jest czynne w każdy wtorek i czwartek od 18:00 - 19:30

Kategoria A,A2

Kurs podstawowy  2800zł

Szkolenie obejmuje 30 godzin teorii oraz 20 godzin praktyki.

Kurs eksternistyczny  ( dla osób posiadających kat. B )   2800zł

Kursant dostaje od nas wszystkie niezbędne materiały i testy na płycie CD. Po zdaniu egzaminu teoretycznego w MORD-zie odrazu rozpisujemy się na jazdy.

Kurs ekspresowy  ( dla osób posiadających kat. B )  3300zł

Kursant dostaje od nas szystkie niezbędne materiały (podręcznik i testy na płycie CD). Po zdaniu egzaminu teoretycznego w MORD-zie odrazu rozpisujemy się na jazdy, które odbywają się codziennie. Czas trwania kursu do 2 tygodni.

Kurs podwyższający uprawnienia z A1 na A2 albo z A1, A2 na A 1350zł

Szkolenie obejmuje 10 godzin jazd praktycznych.

Jazdy doszkalające 140 zł/h na placu manerwowym, 140 zł/h w ruchu miejskim.

Dla osób z innych szkół szkolenie uzupełniające w ilości minimum 10 godzin. Kierujemy się względami bezpieczeństwa ze względu na specyfike szkolenia na kategorie motocyklowe. Z 28 letniego doświadczenia wiemy, że osoba która nie chce kontynuować szkolenia w macierzystej szkole nie czuje się bezpiecznie na motocyklu, może mieć też złe nawyki, które nie zostały dopilnowane.